Všechny ceny jízdného budou za cenu vedlejší sezony. „Nebudou se vracet peníze za předplatné permanentek, ale po skončení letošní sezony (podle počtu dní provozu areálu) se určí procentuální snížení ceny nákupu permanentek pro letošní předplatitele na sezonu 2014/2015," informoval Tetřev.
Večerní lyžování bude na Bouřňáku probíhat vždy v úterý a čtvrtek od 18.00 do 20.30 hod. „V případě zájmu rozšíříme večerní lyžování i na sobotu. Začíname úterý 4. února."
Hlavní parkoviště bude i nadále pro lyžaře zdarma.

Boj o balíky slámy na Bouřňáku i nadále pokračuje. Sportovcům vyhověl Městský úřad v Duchcově, který rozhodl, aby sporné pozemky jejich majitel uvedl do původního stavu. Vyhráno ještě ale zimní středisko nemá. Soud, který řešil návrh na předběžné opatření, ho totiž zamítl. Spor i nadále budou řešit právníci obou znesvářených stran. „Rád bych poděkoval všem, kteří nám v této nelehké situaci pomáhají, zaměstnancům i dobrovolníkům a věřím, že se všechny problémy vyřeší ku spokojenosti všech návštěvníků," dodal Tetřev.

Kvůli nedostatku přírodního sněhu se  nerozjedou vleky na Komáří vížce. V pátek odpoledne o tom rozhodlo vedení areálu. „Čekám až připadne. Nemáme sněžná děla, takže jsme odkázáni na to co nám nasněžení," nechal se slyšet vlekař z Komárky Gustav Vlach. Jen několik centimetrů sněhu mají na kopci v Oseku. Tam vlek nepustí určitě. Sněhu je tak málo, že by se lyžovalo spíše na trávě než na „bílé peřině".(kos)