Sport club Rexax Teplice slavil v sobotu dvacetiny a oslavy spojil s prvními narozeninami Studia JUMP for ladies. Slavit se začalo dopoledne cvičením v Relaxu a nutno říct, že v obou sálech bylo úplně plno a účastníci si řádně propotili trika.

Večer pak oslavy pokračovaly velkolepou Afterparty v Becher´s Baru Krušnohorského divadla.

Když před dvaceti lety Sportovní club Relax vznikl, těžko si mohl jeho zakladatel a majitel Radek Blahota představit, jak širokou a pestrou nabídku nejrůznějších cvičení pro všechny věkové kategorie dnes bude mít.

Už dvanáct let je Relax v budově teplického Gymnázia, kde má ideální zázemí. Doba, kdy sem chodily pouze ženy cvičit aerobic a kalanetiku je dávnou historií. Dnes tu mají tři desítky druhů cvičení pro všechny věkové kategorie a nezapomínají ani na muže, děti i maminky na mateřské dovolené. Jakmile se objeví nové formy cvičení s názvy, které se mnohdy nedají ani napsat, natož pak vyslovit, netrvá dlouho, a můžete si je jít do Relaxu vyzkoušet na vlastní kůži.

Propagují tu zdravé cvičení, tedy posilování vlastní vahou těla, mnoha forem.

Maminky oceňují, že si mohou přijít zacvičit i s malým dítětem, které si hraje v baby studiu, kde je o něj postaráno, zatímco maminka cvičí.

Vzhledem k tomu, že Radek a Lucie Blahotovi srší energií a stále novými nápady, dá se předpokládat, že do dalších kulatin se tvář Relaxu zase změní a „rodina" příznivců, milujících pohyb a cvičení, se bude dál rozrůstat.

Hodně úspěchů!(ot)