Dokazoval to obrázek ve 13 hodin z místa. Po dobu stávky zde stál pouze jeden autobus. Obdobná situace byla například v Alejní ulici a nebo na Masarykově ulici, podle dispečerů DP Teplice.

Autobus na Benešově náměstí sice blokoval ve stanici místo pro ty, kteří se ke stávce nepřipojili, k žádným závažným konfliktům nedošlo. Ostatní řidiči toto vozidlo objížděli do zálivu. Už se ale nedostali ke Kasselskému obrubníku tak přesně. Lidem na stanici to ale nevadilo.
Miloš Gaisler z vedení dopravního podniku odhadoval účast řidičů tak na třicet procent. Ota Šnajdr, který má na starosti dopravu, také žádné problémy nezaznamenal. Jak potvrdil, bylo to bez konfliktů.

Protestující řidiči museli dohánět zpoždění na konečných stanicích, kde neměli takové pauzy.
„Stál jsem zrovna na Panorámě, takže jsem vyjel později na trasu. Pak se to ale srovnalo,“ uvedl Petr Slavíček, šéf odborů v DP Teplice.
Na hodnocení stávky podle něj bylo včera brzo, neboť nestihl hovořit s kolegy.

Na zastávkách autobusů se cestující spíše divili, že by měla nějaká stávka právě probíhat, když autobusy jezdí. Někde ale stály.
Organizátoři stávky se totiž rozhodli, že nechají rozhodnutí přímo na řidičích.
Úředníci na úřadě Magistrátu v Teplicích se do úterní odborové stávky nezapojili, jak předpokládal primátor Jaroslav Kubera.
Stávkovalo se také v nemocnicích. Ale pouze manifestačně. Lékaři, kteří se zapojili do stávky, byť jen manifestačně jako sympatizanti, byli označení vizitkou Stávka.

Stávkující lékaři neomezili zdravotní péči, aby neohrozili zdraví ošetřovaných pacientů.
„Tato stávka není zaměřena proti vedení jednotlivých zdravotnických zařízení, ani proti Krajské zdravotní, a. s., nýbrž proti připravovaným změnám v českém zdravotnictví, které jsou přes odpor odborné veřejnosti i pacientských organizací a přes varování řady mezinárodních institucí současnou vládou navrhovány. Naším cílem je pozastavení připravované reformy českého zdravotnictví a zahájení seriózní diskuse nad řadou sporných témat se všemi zainteresovanými stranami,“ komentoval MUDr. Antonín Gabera, krajský koordinátor LOK-SČL pro Ústecký kraj.