„Jsem rád, že se Studio Fontána stává součástí lázeňských oslav. Přivítáme zvučná jména české hudební scény. Pevně věřím, že lidé si nenechají ujít příležitost se osobně potkat například s Václavem Neckářem, Lenkou Dusilovou a dalšími," říká generální ředitel skupiny JTH Group Jaroslav Třešňák.

Václav Neckář s bratrem Janem přijdou do NC Fontána Teplice v 19.45 hodin v sobotu a budou odpovídat na dotazy moderátora Radka Jirgla.

V neděli ho doplní Karel Schön, který si do Studia Fontána pozval řadu významných hostů z města Teplice. Pozvání do studia přijala například náměstkyně primátora města Teplice Radka Růžičková, ředitel Aquacentra Teplice Michael Paraska či ředitel Regionálního muzea Teplice Bohuslav Boček.

Ve 14 hodin se můžete těšit na zpěváka Miro Šmajdu a v odpoledních hodinách se Studio Fontána promění ve sportoviště. Na kus řeči přijdou zástupci sportovních oddílů: Basta Cheerleaders Teplice, Nordians Teplice a také trenéři z Fitness Fontána.

Nákupní centrum Fontána návštěvníkům nabídne i možnost dvouhodinového parkování zdarma. „Chceme vyjít vstříc návštěvníkům města Teplice a rádi bychom tak co nejvíce lidem umožnili možnost zaparkovat," říká Jaroslav Třešňák. (re)Lázeňská 2016