Zima to konečně vzdala, černé a hnědé už bylo dost, je nejvyšší čas zaměřit se na svěží barvy a vzory a přivítat jaro něčím novým ve svém šatníku. Módní přehlídka kolekce Atelieru Naďa Moravec pro jaro a léto 2018 představila kostýmky, letní šaty, halenky i společenské modely určené pro slavnostní příležitost.

Žlutá, oranžová, tyrkysová, růžová, červená, modrá či zelená, to byly barvy, které hrály prim. Modelky předvedly 115 modelů, doplněných padesátkou originálních šperků Moniky Vaisové.

„Začíná období svateb, takže kromě módy na běžné denní nošení jsem udělala jednu kolekci svatební. Není zaměřená na nevěsty, ale na dámy, které jsou svatebními hosty,“ popsala šaty a kostýmky v pastelových tónech žluté, pudrově růžové nebo pomněnkově modré teplická módní návrhářka Naďa Moravcová.

Miluje květiny a květy všech barev a tvarů byly k vidění i na mnoha šatech. Zajímavé byly šaty z plastické strečové látky, dovezené z Itálie i ty, na nichž si návrhářka vyhrála s netradičním použitím zipů.

„Využila jsem některé nové prvky, třeba zavinovací šaty kombinované s řasením po straně, nebo uzly na ramenou a volány, které jdou do módy,“ uvedla Naďa Moravcová. Móda je rozmanitá a každý si z ní může vybrat to, co se mu líbí a v čem se cítí dobře.