Na www.teplice.cz je možné se přes odkaz dostat do prosetického útulku. Odkaz na útulek pro opuštěná zvířata najdete ve sloupku vpravo.

Dozvíte se především základní charakteristiku útulku a také otvírací hodiny pro veřejnost. Je zde umístěno také upozornění, které je pro některé samozřejmé, ale itak se najdou tací, kteří si myslí, že odebrání psa musí zaplatit: „Pokud opsa projeví zájem nový majitel, při jeho následné adopci a převzetí se neplatí žádný poplatek.“

Hlavním úkolem stránek je nabídnout lidem psa, který je „uvězněn“ za mřížemi.Tomu je na stránkách věnován největší prostor. Jsou zde fotografie jednotlivých obyvatelů a také stručnýpopis.

Kdo bude mít zájem, tak se může obrátit přímo na pracovníky útulku. Kontaktní údaje jsou rovněž součástí nových stránek teplického útulku. Vsamostatné sekci tvůrci stránek věnovali prostor pro informace důležité pro adopci a také, jak se opsa starat. Velkým plusem těchto stránek je, že se dá zvětšit písmo, takže si na své přijdou iti se slabším zrakem.

Na teplické webové psí stránky je možné se snadno dostat také přímou adresou: http://utulek.teplice.cz/.