Problémy mají kamiony na silnici číslo 15 u obce Sedlec na Lounsku. Kolony nákladních aut se také tvoří na pětikilometrovém úseku silnice 9 mezi Jiřetínem pod Jedlovou a Svorem na Českolipsku, silnice je pro nákladní dopravu zcela nesjízdná. "Máme v terénu veškerou techniku. Tam, kde se objevují problémy, ji posíláme i operativně. Posyp zabírá do teplot do minus deseti stupňů Celsia. Zatím ale nemáme žádné uzavírky," řekl ČTK dispečer. Kvůli sněžení a ledovce byla asi dvě hodiny nesjízdná i silnice číslo 27 mezi Žatcem a Mostem, kterou blokovaly kamiony.

Podle krajské policejní mluvčí Aleny Bartošové v kraji přibývá nehod. "Většinou jde o drobné havárie bez zranění nebo to, že vozidla skončí mimo vozovku. Silnice jsou průběžně ošetřovány, na některých místech ale ještě ošetřeny nebyly. Nabádáme řidiče k maximální opatrnosti," řekla ČTK Bartošová.
V kraji začalo hustě sněžit kolem 16:30, například v krajském městě napadlo několik centimetrů sněhu. Sněžení zatím neustává. Potíže má na Ústecku městská hromadná doprava. "Z autobusových linek jsou momentálně nedostupné lokality Nová Ves, Kojetice, Olešnice a Ryjice," informuje na svém webu dopravní podnik. Potíže mají i trolejbusy, které na některých linkách nabírají velká zpoždění.