Kdy: Pátek 15. listopadu, od 19.00
Kde: Krušnohorské divadlo
Za kolik: 400 korun

Kolekci společenských šatů předvedou Radka Rosická, Klára Kováčová, Markéta Divišova, Barbora Hodačová, Vlaďka Erbová a další přední české modelky. Večerem bude provázet Petra Eliáš Voláková a kapela Botox se zpěvákem Janem Kopečným. Můžete se těšit také na hosta večera, operní a muzikálovou zpěvačku Míšu Gemrotovou a její společný duet s Honzou Kopečným.

„Mám velikou radost, že byl o vstupenky tak velký zájem, že byly vyprodané dřív, než se na přehlídku objevila reklama. Hlavně proto, že společně pomůžeme handicapovaným dětem,“ říká návrhářka Naďa Moravcová.

Dvanáct modelek v průběhu večera představí stovku modelů v osmi kolekcích od večírkové kolekce overalů po modely z luxusních krajek. Návrhářka připravila také několik novinek a důraz kladla především na detaily. Chybět nebude ani tombola plná lákavých cen. Výtěžek z ní bude také věnován handicapovaným dětem. Naďa Moravcová si pro své přehlídky ráda vybírá i modelky, které už modeling jako hlavní životní náplň nemají a vidět je na mole tak bývá vzácné. „Mám je ráda, těším se, že je zase po delší době uvidím,“ říká návrhářka.

V Teplicích se představí i Radka Rosická. „Výtěžek je navíc určený pro postižené děti a letos také pro nadaci Pramen pomoci, jejíž jsem patronkou,“ dodala Radka. Pramen pomoci je nadační fond , který pomáhá těm, kteří v důsledku nemoci nebo její léčby o vlasy přišli, vrátit pomocí paruky přirozený vzhled a tím i sebedůvěru. Připraven je také křest charitativního kalendáře Platformy žen. Kmotrou kalendáře bude herečka Barbora Mottlová.