Teplice – Dny fitness v rámci akce „Česko se hýbe" připravil teplický sport club RELAX.  Ve dnech  20. – 22. září pořádá Dny otevřených dveří. Vstup je zdarma, probíhají ukázkové hodiny cvičení, trénink cvičení a nábor. Dnes se začíná v 15.30 hodin, konec je ve 20.00. Zítra  první cvičení pro rodiče s dětmi od 1 do 3 let a cvičení s kočárky nebo dětmi do 1,5 roku startuje už v 10 hodin ráno. Podrobnosti a časový rozvrh najdete na www.relaxteplice.cz.

Krupka – Ve dnech 20. – 22. září jste zváni na Výstavu ovoce, zeleniny, kaktusů a včelařských produktů.   Přijďte se podívat na pěstitelské úspěchy teplických zahrádkářů, kteří vám rádi poradí, jak dosáhnout podobných  obdivuhodných výpěstků. Výstava se koná ve výstavní síni Městského úřadu Krupka, od 9.00 do 17.00, v neděli od 9.00 do 14.00 hodin.  Vstupné je  zdarma.  Výstavu pořádá Český zahrádkářský svaz – Územní sdružení Teplice.

Hostomice – Vodáci ze sdružení Voda a Rum Teplice budou v sobotu 21. září již po dvanácté zamykat řeku Bílinu.  Kdo by se chtěl připojit, tak v sobotu okolo poledne je sraz v Hostomicích u mostíku.  Cíl jízdy po proudu Bíliny bude ve Velvětech.      Pro účastníky bude k dispozici občerstvení, pamětní odznaky a  účastnické listy. „Na všechny se těšíme a doufáme, ze dorazíte v co největším počtu," vzkazují vodáci .

Osek – Český červený kříž a Město Osek zvou občany na taneční odpoledne při setkání Hrdlováků a Pokročáků, které se koná v sobotu 21. září  od 16 hodin v Kulturním domě Stropník. Hrát bude duo Forte.

Osek – Slavnostní koncert Hudby Hradní stráže a Spojených sborů Podkrušnohoří, na němž pod taktovkou plk. Jana Zástěry zazní ve světové premiéře Symfonia in honorem Jacobi Trautzli, se koná v Cisterciáckém klášteře v Oseku v neděli 22. září od 17.00 hodin. Předprodej vstupenek na jedinečný koncert dvou set členného sboru je v informačním centru města Osek. Koncert je součástí letošních oslav 100 let povýšení Oseka na město.

Obec Srbice v sobotu slaví 610 let od svého vzniku. Připraven je doprovodný hudební program:

12:00 – zahájení

12:15 – vystoupí šermíři

12:30 – zpívá Yveta Simonová

13:15 – skupina Úlet

14:00 – dětská show,

žongler Fíla

14:30 – Marcela Březinová

15:15 – opět žongler Fíla

15:45 – šermíři

16:00 – vystoupí Vláďa Hron

17:00 – skupina Úlet

17:30 – Děti ráje

muzikáloví zpěváci

18:15 – šermířské vystoupení

18:30 – skupina Úlet

19:30 – ohnivá show

21:00 – zábava pro všechny

22:00 – ohňostroj

Pro děti budou po celé odpoledne atrakce, skákací hrad a motorové čtyřkolky

Teplice – Pokud se chcete podívat na služebnu teplických strážníků, do útulku, který spravují a nebo se podívat na techniku městské policie, pak máte možnost právě tuto sobotu. Teplická městská policie pořádá v Proseticích Den otevřených dveří. Od 10.30 do 18.30 hodin. Zdarma bude také dětské dopravní hřiště.

Dubí - Den otevřených dveří pořádá v sobtou od 9 hodin u příležitosti založení školy v Tovární ulici č. 364 Základní škola Dubí 1. Budova školy slaví 80 let.

Teplice – Kdo by neznal oblíbenou českou pohádku S čerty nejsou žerty o čertovi Jankovi s hodností vraníka a o mlynáři Petrovi. Obchodní centrum Olympia v Teplicích připravilo pro své návštěvníky výstavu kostýmů a filmových scén z této pohádky. Začíná velkou čertovskou show v sobotu 21. září ve 13 hodin. Hlavním hostem  čertovské show bude Václav Upír Krejčí, který bude mít ve 13 a v 17 hodin velké vystoupení. Po celé odpoledne budou s dětmi čerti plnit soutěžní úkoly, vyhrát můžete krásné dárky. Půjčovna kostýmů bude otevřená od 13 hodin. Zdarma vás v zapůjčeném kostýmu vyfotí a svoji fotku pak najdete na facebooku Olympie, kde bude  foto soutěž o ceny v hodnotě až 8.000 Kč. Pohádku budou promítat v Olympii každý den od 10 do 20 hodin po celou dobu trvání výstavy . Na info stánku si můžete vyzvednout pohádkový kvíz, kde odpovíte na pár snadných otázek, vyplněný dotazník si podepíšete a hodíte do boxu u info stánku. Při trošce štěstí budete mezi 20ti vylosovanými výherci dárkových poukázek.

Proboštov – V obci se v sobotu konají slavnosti, které odstartuj průvod městem ve 13.30 hodin. Program je až do večera. V areálu Pohodlíčko. Vystoupí mimo jiných Abba revival, Madona revival, zahraje kapela Ferit. Pro děti budou soutěže. Plakát k této akci najdete na stránkách obce Proboštov.