V 17 hodin vystoupí Děda Mládek Illegal Band a program zakončí již avizované rozsvícení vánočního stromu a ohňostroj nad Olympií.

V pondělí, na státní svátek, přiletí do Teplic andělé. Bude to právě slet okřídlených bílých symbolů Vánoc, který odstartuje oficiální předvánoční kampaň pro Galerii Teplice. Akce se bude konat na náměstí Svobody pod režijní taktovkou Petra Stolaře a jeho Divadla V Pytli.

Zahájení je plánováno po setmění v 17 hodin. Vystoupí sbory a i zde se ukáží tepličtí fotbalisté, aby odstartovali soutěž o podepsaný dres a také vstupenky na fotbalové zápasy.

Andělé mají přiletět v závěru pohádky okolo 18.45 hodin. Rozsvítí se vánoční výzdoba na obchodním centru , následovat bude ohnivá a světelná show, kterou ukončí ohňostroj. Budou také zabijačkové hody a svařáček (1019 hodin).(re)

----------

LEDOVÁ PLOCHA U OLYMPIE

z OC Olympia v Teplicích

V Teplicích se bude opět bruslit…

Již tuto sobotu se otevírá ledové kluziště u obchodního centra Olympia. Ptali jsem se za vás…

Jaká bude provozní doba kluziště?

Kluziště bude v provozu každý den a to i přes vánoční svátky. Zákazníci si mohou dostupnost ledu pro veřejnost ověřit na webových stránkách centra a na facebooku. Kluziště může být pro veřejnost uzavřeno v případě školních rezervací. Ty nabízíme v dopoledních hodinách zdarma všem školám. Kluziště je také možné si pronajmout třeba i na firemní večírek nebo jiné soukromé účely. Ledová plocha bude mít vlastní umělé osvětlení a ozvučení.

Platí se vstupné?

Ano, vstupné na led je 20 Kč/hod. Vstupné neplatí děti do 5ti let a ZTP. Věříme, že zákazníci budou vnímat vstup jako symbolický, kvůli náročnosti a údržbě ledu je byť minimální vstupné nutné. U kluziště bude také půjčovna bruslí za poplatek 30Kš/brusle/hodina. Velikosti nabízíme od č. 29 po č. 45. Pro zapůjčení bruslí je třeba složit vratnou zálohu nebo dát do úschovy doklad totožnosti.

Plánujete na kluzišti nějaké akce pro děti?

Všechny naše akce, pokud to počasí dovolí, budeme určitě směřovat na kluziště. Už v sobotu 22. listopadu od 14 hodin se děti mohou těšit na Pohádkovou diskotéku v maskách. Stejně tak Mikuláš letos přijde na bruslích. O všech plánovaných akcích se zákazníci opět dočtou na webových stránkách centra. Všechny srdečně zveme užít si pravou zimní atmosféru na naše kluziště. Jsme rádi, že se nám podařilo tento skvělý projekt připravit a vrátit bruslení zpátky do Teplic.