Jaroslav Třešňák ukázal modelový byt v rezidenčním bydlení na Nové Vsi Teplice.Jaroslav Třešňák ukázal modelový byt v rezidenčním bydlení na Nové Vsi Teplice.Zdroj: Deník/Petr Málek

Rezidenční komplex tří bytových domů Novoveská vyrůstá na ploše téměř 10 500 metrů čtverečních. Byli jsme se tam podívat a udělali při prohlídce domu video, včetně luxusně vybaveného bytu a jeho cenové dostupnosti. Video a fotky z interiéru bytu, plus další info - vše dále v článku.

Bytový komplex Novoveská se stane novým domovem pro 197 rodin. Teplický developer Jaroslav Třešňák v současné době se svojí společností JTH pokračuje s dostavbou domů A a B. C je hotový a připravený k nastěhování. Zájemci prý jsou, a ne pouze z Teplicka. Dokonce mají už i zahraničního klienta.

Zdroj: Deník/Petr Málek

Celý uzavřený areál s dětským hřištěm, sadovou úpravou, parkováním bude dokončený do konce roku.

Nyní je v areálu staveniště hotový první ze tří domů. Nabízí téměř 60 bytů. Od 2 + kk až po 4+ kk. Za metr čtereční se má platit okolo 80 tisíc korun. Každý byt má svůj balkon.

Z další luxus si lidé musí připlatit. K bytu bude možné si přikoupit parkovací stání v suterénu za 450 tisíc korun, případně vnitřní stání v parkovacím domě za 350 tisíc korun. Za venkovní parkování na odstavných plochách v oploceném areálu rezidence člověk zaplatí 200 tisíc korun.

Zájemci o bydlení budou mít příležitost se nové byty prohlédnout v polovině dubna. V létě se počítá s nastěhováním prvních lidí.

Stavbu v první polovině loňského roku provázely problémy. Nakonec se ale vyřešily. Teplický stavební úřad se vloni totiž na oznámení obyvatel okolních domů zabýval nelegální stavbou nejvyššího patra na dvou bytových domech. Jaroslav Třešňák při úterní prezentaci hotových bytů oznámil, že nakonec dostal dodatečné stavební povolení a vše se narovnalo. Úřad mu povolení po dodání potřebných dokumentů ze strany JTH vydal vloni v létě.