Potleskem diváci ocenili vystoupení kapely Děda Mládek Illegal Band a program zakončilo rozsvícení vánočního stromu a parádní ohňostroj nad Olympií.

Kluziště teď bude sloužit veřejnosti. V provozu bude každý den a to i přes vánoční svátky. Zákazníci Olympie si mohou dostupnost ledu pro veřejnost ověřit na webových stránkách centra a na facebooku. Kluziště totiž může být pro veřejnost uzavřeno v případě školních rezervací. Ty obchodní centrum nabízí v dopoledních hodinách zdarma všem školám. Ledová plocha má i vlastní umělé osvětlení a ozvučení.

Vstupné na led je 20 Kč/hod. a neplatí ho děti do 5ti let a ZTP. Za poplatek 30 Kč na hodinu je možné si v půjčovně půjčit brusle ve velikostech od č. 29 do č. 45. Pro zapůjčení bruslí je třeba složit vratnou zálohu nebo dát do úschovy doklad totožnosti.

Na kluzišti bude Olympia pořádat i akce pro děti. Už v sobotu 22. listopadu od 14 hodin se děti mohou těšit na Pohádkovou diskotéku v maskách. Stejně tak Mikuláš letos do Olympie přijde na bruslích.