Proslýchá se, že na závody malých citroënů by mohli přijet a dokonce za volant jednoho z vozů usednout členové německé kapely Tokio Hotel. A ta kde se objeví, tam to vře. Takže: Přijedou, nepřijedou?

Organizátoři závodní série C2 Racecup při jejím představování letos v březnu na německém Sachsenringu měli oznámit, že závodů se budou účastnit světové hvězdy Tokio Hotel, jako VIP hosté by měli v jednom či dvou závodech rovněž usednout za volant. A první ze závodů se pojede 27. a 28. května na Autodromu Most.

Bude se ale mezi teenagery populární kapela na závodech skutečně podílet? „Zpráva o tom, že by se Tokio Hotel měli zúčastnit některých závodů C2 Racecup, byla smazána z oficiální stránky Racecupu a ani jedna strana se dále nevyjádřila. Všichni fanoušci kapely čekají na další informace,“ uvedla Mosteckému deníku Kateřina Horká z Českého fanklubu Tokio Hotel. Potvrdit to nemůže zatím ani autodrom. „Jakmile budeme mít časový harmonogram a startovní listinu jezdců, dám vědět,“ napsala Deníku sportovní manažerka závodiště Truda Pochmanová.

O kapelu se bojuje i na Facebooku na stránce Chceme Tokio Hotel v Mostě. Stránka má čtyři stovky fanoušků.

TEPLICKÝ DENÍK JE NAFACEBOOKU - STAŇTE SE JEHO FANOUŠKEM ZDE!!!