I když se u většiny zvířat daří najít pro ně nového hodného pána, který jim dosavadní křivdy v jejich životě vynahradí, jsou i taková, která v kotcích marně čekají i dlouhé měsíce. Právě proto se už řadu let snažíme ve spolupráci s vámi, našimi čtenáři, opuštěným pejskům a kočičkám udělat radost a zpestřit jim jídelníček alespoň v době Vánoc, kdy by nikdo opuštěný a smutný být rozhodně neměl.

Máme velkou radost, že už se sami ozýváte a nosíte první konzervy a granule do sbírky. Děkujeme vám. Je vidět, že hodných lidí, kteří i když sami nemohou poskytnout domov některému z opuštěných zvířat, je stále dost a že jim jejich osud není vůbec lhostejný. Ekonomická situace mnoha rodin i osamělých lidí je už dnes mnohdy velmi tíživá a přesto neváhají do sbírky přispět, čehož si moc vážíme.
Příspěvky do vánoční sbírky pro útulky můžete přinést do redakce teplického deníku v Kapelní ulici č. 4 v Teplicích denně mezi 8. a 16. hodinou. My je pak na Vánoce vaším jménem do útulků rádi předáme. O tom, jak sbírka letos dopadla, vás budeme v Deníku samozřejmě informovat.