„Vypadá to, že je po klidu. Nedávno se popralo sedm lidí v restauraci,“ řekl starosta Dubí Petr Pípal. Informaci Deníku potvrdil mluvčí teplické policie Vítek.
„ V restauraci Olymp v Dubí napadla krátce po 22.30 hodin čtveřice podezřelých tři poškozené hosty tohoto podniku. Způsobili jim drobná zranění, která si vyžádala lékařské ošetření, pracovní neschopnost nebyla nikomu ze zúčastněných vystavena,“ sdělil mluvčí Daniel Vítek. Policisté věc prošetřují jako přečin výtržnictví, za který hrozí pachatelům v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dvě léta.

„Zatím policisté sdělili podezření z uvedeného přečinu jednomu muži, v nejbližších dnech jsou k výslechům předvoláni další podezřelí,“ doplnil Vítek.
Situace po příchodu romských rodin eskalovala na konci jara . „Dělají bordel, vyrábí drogy, fetují na veřejnosti a obtěžují slušné lidi,“ řekl tehdy Roland Rischling z Dubí.

Místo prostituce, je v kurzu v Dubí výroba a prodej drog. „Hlavní roli v potírání drogové scény by měl mít stát skrze specializované policejní týmy. Personálně takové týmy posilovat a ne oslabovat. Drogy se týkají i Bíliny, Krupky a Teplic. Není to jenom záležitost Dubí. Více policistů by přispělo k řešení problémů. Pokud si to stát neuvědomí, tak se stále budeme motat v kruhu,“ myslí si starosta Dubí Petr Pípal.