Jak letošní seriál hodnotíte?
Bohužel, promítla se do návštěvnosti současná nelehká doba covidová. Koncerty probíhaly za dodržení určitých hygienických opatření. Nicméně návštěvníci, kteří si našli cestu a zúčastnili se koncertů, určitě nelitovali.

I tak jste přichystali pestrý program, takže bylo vždy na co se těšit, že?
Určitě. Vystoupení dětí má vždy své kouzlo roztomilosti. Operní žánr přinesl vysoký umělecký zážitek. Česká mše vánoční je neodmyslitelnou součástí vánočních svátků, stejně tak i gospelové melodie a v neposlední řadě zimní sváteční songy dotvářely vánoční atmosféru bohatě vyzdobeného Modlanského kostela.

Navíc pro dobrou věc. Komu jste letos pomohli?
Tak jako v letech minulých, i v tom letošním pod naším heslem Bavíme se, ale pomáháme, jsme návštěvníky koncertů seznámili s příběhem potřebných, tentokrát seniory domova důchodců v Bystřanech. Návštěvníci koncertů svým dobrovolným vstupným přispěli na pohybovou a taneční terapii EXDASE. Šek na skvělou částku 53 009 Kč převzala z rukou starosty obce Modlany Lukáše Bartoně, dále generálního partnera spolku Přátelé Modlanska a ředitele společnosti Knauf Insulation Jana Brázdy, a statutární zástupkyně spolku Přátelé Modlanska Ivany Hubené, ředitelka domova důchodců v Bystřanech Miroslava Barešová. Obrovské poděkování a respekt patří všem návštěvníkům cyklu Vánoční Modlansko 2021. Za jejich finanční příspěvek děkujeme.