Sejdeme se na náměstí Svobody, u obchodního centra Galerie, které bude letos partnerem akce.

Moderátorem akce bude Václav Formánek, který vše zahájí už v 17 hodin. Hned poté nastoupí na podium Pěvecký sbor ZŠ Novosedlice. Jejich vystoupení doplní živý betlém a recitace básní s vánoční tématikou. Předvede se také Pěvecký sbor Písklata. Úderem 18.00 si pak všichni společně zazpíváme vybrané koledy.

Následovat bude koncert dua Marcela Nováková a klavírista Luděk Havel. Vše uzavře světelné překvapení. Zpívat koledy se budou i na jiných místech v okresu. Teplické náměstí ale bude hlavní scénou.Vánoce s Deníkem: Zpívejte koledy společně s námi a celým Českem

Loni na náměstích měst a obcí, v kostelích, školách a domovech pro seniory zpívali lidé na 386 místech Česka. V letošním 4. ročníku je toto číslo již překonané. Na Teplicku se ke zpívání v adventním čase přihlásily děti z mateřinek i škol. Přihlaste se i vy na adrese teplicky@denik.cz nebo na www.ceskozpivakoledy.cz. Pomůžeme vám s organizací i propagací akce. Zpívají s námi i krajané v sedmi evropských zemích mj. ve Španělsku, Itálii, Řecku, Německu. Proč ne i vy?

Zpívat budeme letos těchto pět koled: Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Den přeslavný jest k nám přišel, Pásli ovce Valaši a jako přídavek zlidovělou píseň Vánoce, Vánoce přicházejí.