Soutěž, která odstartovala již 1.4.2010, právě vrcholí. Jestliže jste nakoupili nad 500 Kč v období od 1.4. do 20.6.2010, vyplnili registrační lístek a především odpověděli na soutěžní otázku “Jaká bude návštěvnost Olympia centra Teplice v období 1.4.- 20.6.2010?“, přijďte do teplického Olympia centra v sobotu 26.6.2010. Ve 14 hodin bude zveřejněna návštěvnost za dané období a šest nejbližších tipů, mezi nimiž může být právě ten váš, postoupí do finále.

Podmínkou postupu do slavnostního finále je osobní účast registrovaných na slavnostním finále. V případě, že vaše jméno bude mezi postupujícími a vy nebudete osobně přítomni, budete nahrazeni dalším účastníkem v pořadí (dle přesnosti tipu a času doručení registrace). Čeká na vás deset dovednostních finálových disciplín, méně či více náročných, ve kterých zažijete radost, překvapení, přemýšlení a především zábavu. Jednoho z vás čeká na konci vysněný klíč od Fordu Fiesta, kterým můžete odjet třeba na letošní dovolenou. Ale ani ostatní finalisté nepřijdou zkrátka. Olympia centrum Teplice si pro vás připravilo další ceny v podobě poukázek na dovolenou nebo poukázek do zdejších prodejen. Všichni finalisté navíc obdrží předplatné Teplického deníku!

Jako podporu vezměte svoji rodinu, která vám zajisté bude oporou, jenž je velmi důležitá. V případě, že se nebudete moci zúčastnit ze zdravotních důvodů některé z disciplín, můžete si právě z řad rodinných příslušníků zvolit náhradníka, který bude soutěžit za vás po celou dobu soutěže. Určitě si také nezapomeňte vzít platné doklady totožnosti. Jistě by vás mrzelo, nechat si ujít možnost vyhrát nové auto!

Více na www.olympia-tp.cz.

Na své si přijdou i ostatní návštěvníci, kteří se nezúčastnili soutěže. V rámci Adrenalinového dne je připraveno mnoho atrakcí, zábavy a soutěží o zajímavé ceny. Jsou připraveny dětské atrakce jako je skluzavka Titanic, vodní svět, skákací hrad, horolezecká stěna, pro odvážlivé bungee jumping a mnoho dalších.

Exhibiční vystoupení držitelů Guinessových rekordů a koncerty revivalových skupin Red Hot Chilli Peppers a Kabát budou příjemným zpestřením celého odpoledního programu.

PROGRAM SOBOTA ADRENALINOVÝ DEN A SOUTĚŽ O FORDA!!!

Časový harmonogram akce:
10:00 otevření atrakcí a zahájení soutěží o zajímavé ceny
12:00 otevření hlavní atrakce bungee jumping
(až do 17:00 zdarma)
13:00 Red Hot Chilli Peppers revival
14:00 zahájení soutěže "Může být Váš!" (o Ford Fiesta)
15:15 exhibiční vystoupení polykače mečů
16:15 exhibiční vystoupení českého siláka Jaromíra Bakalíka
17:55 předání cen vítězům soutěže "Může být Váš!"
18:00 Kabát revival