V listopadu čeká Lázeňský dům Beethoven výměna oken v jídelně a ve společenském sále. Z tohoto důvodu bude Beethoven uzavřený. Jde už o poslední etapu výměny oken, kterých se v tomto lázeňském domě mění tisícovka. Vzhledem k tomu, že Lázeňský dům Beethoven je památkově chráněná budova, musejí nová okna co nejvěrněji zachovávat původní vzhled. Jsou proto dřevěná s izolačními dvojskly.
Sezona v lázních jinak trvá s výjimkou vánočních svátků celý rok. Její zahájení poslední květnový víkend je vždy největší společenskou událostí roku. Další významnou událostí byla letos sobota 6. září, kdy si Teplice připomněly Juditinými slavnostmi vznik lázeňské tradice. I když teplickým vodám za jejich léčivou sílu děkovali už Keltové a Římané, až druhá česká královna Judita Duryňská  založila u teplých vod k poctě svatého Jana Křtitele klášter benediktinek a léčivé termální prameny s bohatým obsahem minerálů a příměsí radonu se začaly cíleně využívat k péči o nemocné.

Video, kterým zvou Lázně Teplice a.s. na svých webových stránkách své hosty je důkazem, že stojí za to do Teplic přijet. Podívejte se.