V květnu se začne napouštět voda do vyčištěného bazénu.

S opravami začaly technické služby letos zjara. Nejprve bylo vyměněno veřejné osvětlení a světla v celém areálu. V autokempu bylo osm chatek zbouráno, na jejich podestách nyní rostou nové dřevěné chatky, které budou mít i nové vnitřní vybavení.

Moderní nábytek ale postupně přibude do všech ostatních. Stávající chatky, u kterých nebyla zapotřebí výměna, dostaly nový barevný nátěr. V areálu kempu přibyla nová venkovní posezení a návštěvníci si letos budou připravovat občerstvení ve zcela nové moderní kuchyni. Upravené budou i toalety a areál ohraničí nový plot.

Na koupališti čeká na děti krásné hřiště, nový povrch se dokončuje u hřiště na nohejbal. Zpestřením pro návštěvníky bude plážový bar. Na zdech skokanské věže byly opraveny praskliny a opravuje se přístupové schodiště. Vana bazénu byla zbavena vodního kamene, ochozy bazénu budou také opraveny, aby byly bezpečnější.

Vstupné pro letošní rok zůstává stejné jako vloni. Dospělí zaplatí jednorázově 60 korun, o dvacet korun méně zaplatí děti, studenti a starobní důchodci. Za 30 korun pak mohou na koupaliště handicapovaní s průkazkou ZTP a ZTP-P a jejich doprovod. (nev)