Velký úspěch zaznamenala na ME haflingů, které se tento víkend koná v Rakousku, Sportovní stáj Svobodová z Teplicka. Teprve čtyřletou Whitney tam bravůrně přes překážky navedla Gabriela Saláková. Po prvním kole parkuru byla dvojice sice šestá v pořadí, ale ve druhém už před sebe nikoho Gábina s Whitney nepustily a celkově tak vybojovaly krásnou bronzovou medaili. Dvojice závodila v kategorii mladých koní - parkur do 90 cm.

Mladá Whitney se v letošním roce teprve začala na kolbištích oťukávat, nicméně už se jí podařilo získat na MČR haflingů třetí místo v drezuře mladých koní, kde startovala se svou majitelkou Petrou Svobodovou. Ve skocích, kde startovala s Gabrielou Salákovou, na MČR dokonce zvítězila.

Na ME haflingů do rakouského Stadl Paury byla tato klisna připravována do své silnější disciplíny, tedy do skokové soutěže, a v úspěšném složení vítězné dvojice z Vrchovan. Whitney tedy sedlá Gabriela Saláková. Pro tu jsou tréninky a soutěže s Whitney v podstatě první zkušeností s malými koňmi. Jinak je majitelkou několika teplokrevných skokových koní, s nimiž se pravidelně účastní skokových závodů až do stupně ST. Dvakrát se v minulosti zúčastnila také mistrovství republiky v kategorii žen se svou klisnou Dafné.