Teplice Finalisté letošního ročníku Superstar přijedou do Olympie v Srbicích příští pátek, 31. května. Svým koncertem přijedou podpořit jedenáctiletého Pepu Tomschi z Krupky, který potřebuje protézy a bezbariérový domov. Stal se v zimě obětí autonehody a přišel o oběhy nohy, což ho nadobro upoutalo na invalidní vozík. A koncert v Olympii má být poděkováním všem, kteří se na pomoci podílí. Pokud vám není lhostejný osud tohoto obyčejného chlapce, můžete zasláním libovolné finanční částky přispět k dobré věci. Peníze posílejte na speciální účet: 107-4487920287/0100.

Vybranou částku Pepa dostane formou šeku právě při koncertu SuperStar, v Olympii. Koncert začne v 16 hodin. Deník akci mediálně podporuje. Následovat bude autogramiáda všech finalistů.

Chcete na oběd se SuperStar?

Pravidla: Ve středu, ve čtvrtek, pátek a v sobotu jsou v Teplickém deníku postupně zveřejněny čtyři části rozloženého kuponu. Vystřihněte všechny čtyři části, a pak je nalepte na papír, aby vznikl celý kupon. Ten doručte (nebo vhoďte do schránky u redakce) nebo pošlete na: Teplický deník, Kapelní 4, Teplice 415 01 a to do 29. května. Uveďte jméno, adresu a telefon. Z kuponů v redakci vylosujeme výherce jednotlivých cen a budeme je kontaktovat.