„Já jsem snad nikdy nic nevyhrála. Příjemné překvapení,“ zářila při pohledu na 20 Bernardů Jana Ručkayová. Do soutěže Teplického deníku a rodinného pivovaru Bernard se zapojilo přes padesát lidí.

Celkem se soutěžilo o 40 lahví Teplické jedenáctky. Štěstí se usmálo kromě Jany Ručkayové i na Jana Barcala (12 lahví) a Miroslava Kučeru (8 lahví).

„Výhra padne na oslavu mých narozenin,“ usmála se Ručkayová.

Pivovar Bernard "vyšlechtil" pro Teplice speciální pivo. "Teplická jedenáctka je nepasterizovaný, chuťově zajímavý český ležák s vyváženou hořkostí v harmonii s lahodnou plností, chmelovou vůní a bohatou pěnou," řekl Jiří Slavík, manažer značkových prodejen pivovaru Bernard.

Čím je Teplická jedenáctka výjimečná?

Teplická jedenáctka je nepasterizovaný, chuťově zajímavý český ležák s vyváženou hořkostí v harmonii s lahodnou plností, chmelovou vůní a bohatou pěnou. Vyrábíme jej tradičním postupem z prvotřídních surovin – z pramenité vody z Vysočiny, sladu vyráběného v humnové Sladovně BERNARD v Rajhradě u Brna a žateckého chmele. Etiketa má barvy praporu města a kromě znaku města je na ni i fotka místní dominanty. Výjimečná je i tím, že z každé prodané lahve Teplické jedenáctky věnuje Rodinný pivovar BERNARD 10 haléřů na aktivitu, kterou si zvolí přímo Tepličáci. Můžete to být například: Arkádie, nějaký fotbalový tým atd. V příštích týdnech proběhne druhé kolo ankety, v němž vyberete některou z pěti aktivit, které postoupily z prvního kola.


Kde všude se dá koupit?

Teplickou jedenáctku lze v současné době koupit za zaváděcí cenu 9,90 Kč pouze ve značkové prodejně Rodinného pivovaru BERNARD v Teplících na Tržním náměstí 7/943, kontakt: 602 694 317, email: teplice@bernard.cz. O stáčení Teplické jedenáctky do sudů zatím neuvažujeme.