Letos chce společnosti investovat zhruba 137 milionů korun do technologií. S žádným zásadním rozšiřováním výroby už nepočítá. "Budeme se zaměřovat na projekty s novou přidanou hodnotou pro naše zákazníky a na projekty, které zvyšují naši produktivitu. Půjdeme tedy spíše cestou výměny starších technologií za nové," řekl ředitel.

Nejvýznamnější zakázkou byla v poslední době dodávka největšího panoramatického skla, které mění barvu, pro nový model Mercedes-Benz S-Class Coupé. "Vyvíjeli jsme a dodávali také skla pro sportovní SUV Porsche Macan. A extrémně lehké speciální zadní sklo ve tvaru trojúhelníku dodáváme do super rychlého a výkonného sporťáku, prvního hybridního modelu Porsche 918 Spyder, kterého se vyrobí pouze 918 kusů," uvedl Steklý.

Mezi zákazníky chudeřického výrobce patří všechny světové automobilové koncerny jako Volkswagen, Mercedes, BMW, Škoda, Renault, Toyota, Peugeot, Citroën, Hyundai, KIA, Suzuki, Fiat a další. AGC Automotive v Chudeřicích je největším závodem na výrobu autoskel skupiny AGC, která je největším světovým výrobcem plochého skla.