„Pracovali jsme ve skupině po deseti, každý den jsme se věnovali jednomu střihu krok za krokem. Vlasy se stříhají vrstveně, vše je dělané na pohyb. Stačí pohodit hlavou nebo sčesat ofinu a máte úplně jiný účes, s jinou dominantní barvou. Také barvy se podle nových trendů staví proti sobě netradičně, například žlutá a fialová, nebo zelená a měděná,“ popisuje Jana Burdová.
Střihy tohoto typu u nás podle jejích slov nikdo nedělá. Ona se je rozhodla společně se svými spolupracovníky nabízet v novém salonu, který za čtrnáct dní v Teplicích otevře.
Nově nabyté znalosti bude uplatňovat nejen při práci a při školení dalších kadeřníků, ale také v soutěžích. Fotografie s vítěznými účesy z loňského roku míří do další soutěže, v níž budou tentokrát zastoupeni kadeřníci z celého světa.
Své vítězství se bude navíc snažit letos obhájit, protože ke čtyřem zlatým soškám se klidně ještě nějaká další vejde.
„Teď věnujeme veškerou energii na otevření našeho salonu Ego. Na 12. března připravujeme den otevřených dveří s vernisáží, na níž představíme soutěžní účesy, nové střihy, které byly prezentovány v Bruselu a také osobnosti, které patří k našim zákazníkům, jako je Taťána Kuchařová nebo Lenka Filipová. Uvažujeme i o tom, že když bude Miss World Taťána Kuchařová v Teplicích osobně, že bychom uspořádali autogramiádu, aby si mohli zájemci odnést na památku i podpis nejkrásnější ženy světa,“ plánuje Jana Burdová.
Pokud vás zajímá účesová tvorba, módní trendy a novinky, Jana Burdová bude odpovídat na vaše otázky 4. března on–line.