Ve Ski areálu v Zadní Telnici na Ústecku lyžovalo o víkendu každý den zhruba 400 až 500 lidí. "Je to průměrná návštěva, myslel jsme si, že to bude lepší," uvedl ředitel střediska Jindřich Holinger. "Podmínky k lyžování jsou stále dobré, lidé ale nevěří, že máme dostatek sněhu," míní. Na sjezdovkách leží 30 až 40 centimetrů sněhu. "Dopoledne jsou podmínky ideální, pak to samozřejmě změkne. Pokud ale nebude pršet, tak zůstaneme v provozu do konce března," dodal.
Velmi dobré podmínky nabízejí i Klíny na Mostecku. Ani o toto středisko ale nebyl o víkendu příliš velký zájem, v sobotu tam bylo zhruba 360 lidí, dnes téměř 200.

V sobotu už ukončily provoz v Horním Podluží na Děčínsku, lyžovalo tam asi 40 nebo 50 lidí. "Už se to nedalo udržet. Nechtěli jsme riskovat, že by se něco někomu stalo," řekl starosta Horního Podluží Karel Kopecký. Letošní sezona podle něj příliš dobrá nebyla. "Žádná sláva to není, oproti jiným letům je to slabší. Lyžovalo se u nás asi jen měsíc," dodal. Mimo provoz už je také Bouřňák na Teplicku. Středisko se potýkalo s problémy celou sezonu i kvůli sporům o pozemky.(čtk)