Porotu uchváltil především tanec v latinském stylu. Když nastoupila do promenády v šatech, nebylo o vítězství pochyb. Úspěchem v ústeckém kole si Tepličanka vybojovala postup do další úrovně soutěže, která bude v červnu v Plzni.

„Oslovila mě trenérka tance, zda si takovou soutěž nechci vyzkoušet. Když jsem do ní vstupovala, vůbec jsem neuvažovala o tom, že bych se dostala až na vrchol. Slyšet jako vítězku své jméno, byl úžasný pocit,“ říká mladá školačka ze ZŠ Nové lázně v Teplicích. Někteří spolužáci ani netušili, že jejich kamarádka ze třídy něco takového podniká. „Dozvěděli se to až poté, teď mi fandí dál,“ vypráví půvabná slečna.

Kromě tance ve volné disciplíně se porotě líbil i výběr šatů pro promenádu. „Móda mě baví, vybírání šatů jsem si užila. Plesové byly zapůjčené ze salónu, ty na přehlídku jsem si kupovala sama,“ podotýká.

Škola je na prvním místě

Podporu má především doma u rodičů. Ti ji schvalují tancování, za kterým dojíždí do ústeckého klubu Gebert, také občasné docházky ke koním, o které se dívka stará. Také od malička hraje na klavír. „Na prvním místě je ale škola. To je i priorita do dalších let. Na tom jsme se doma shodli. Jak nebudou známky, vše okolo končí,“ uvádí důrazně Natálčina maminka.

To, že chce po základní škole pokračovat v přípravách na vysokoškolské vzdělání potvrdila i Natálka. Zmínila, že uvažuje o teplickém gymnáziu.

Rozhovor se sympatickou dívkou si můžete přečíst v aktuálním Týdeníku Směr, který je součástí úterního vydání Teplického deníku.